مد octavia شخصي

ملكه رانيا از اردن مي رود از هوديه به Haute در فارغ التحصيلي شاهزاده سلما

ملكه رانيا از اردن معمولا تصوير لهستاني است - مدرك هاي مدرن او عبارتند از جادوگرهاي سايمون ميلر، سارا Battaglia جينگهام MIDI دامن و چكمه هاي سفيد - اما درست قبل از دخترش فارغ التحصيلي شاهزاده سلما از آكادمي بين المللي در عمان، اردن، اعليحضرت در ظاهري غيرممكن به نظر مي رسيد: عكاسي. همانطور كه او شاهزاده خانم را تهيه كرد، رانيا براي خنك كردن كليد پايين در لباس ورزشي و شلوار سالن ورزشي Sportmax رفت. او حتي موهاي خود را با يك اسكرانتي گره خورده است.

بعدها، براي لحظه اي بزرگ، اعليحضرت، لباس خياباني براي زرق و برق كلاسيك را در يك لباس آبي نيمه شب با لباس آستين بلند Bottega Veneta كه با دكوراسيون كاف ها و يقه براي ظرافت ظريف ظاهر شده بود، تغيير داد. دامن پلاستيكي يك شباهت بانوي شكل ايجاد كرد، در حاليكه كراس متشكل از لبه بالايي بود كه جايگزين هوشمندانه كمربند كمربند بود.


ادامهـ مطلبـ | نظرات (0)
برچسب: ،

Gigi Hadid يك لحظه تولد سيندرلا با چشمهاي طلايي، پاهاي قاتل و كفش شيشه اي كامل

گاهي اوقات غرغره اي از نگاه زيبايي به ارزش يك سفر در اطراف خورشيد است به همان اندازه كه از لباس حزب شما بازي مي كند. اين شب موردي بود كه شب گذشته براي گيتي هاد، كه از تولد 23 سالگي خود در شهر نيويورك استقبال كرد - در شركت خواهر بلا هاد، جوآن اسمولز، هالي بلدوين و ليلي الدريج، به طور طبيعي با يك لحظه طلاي تك رنگ با الهام از مجسمه سازي و منسوجات كوچك ورساچه.
هادي در عوض تكيه بر لوازم جانبي طلايي به منظور تقويت گروهي كه در حال حاضر قابل توجه است، به اندازه كافي سطحي درخشش 24 كيلوگرمي را نشان داد، چشمانش را با فشار دادن اشباع سنگ زرد پر زرق و برق با لرزش گرافيكي مايع مايع سياه و سفيد مچاله كرد. يك مگ از امواج بلوند براق، نگاه بي نظيري از طرح رنگي را به نمايش گذاشت، تكه تكه شدن مركزي لهستاني بوهميك كه به زودي در درخشش به اشتراك گذاشته مي شود - يعني كساني كه مي توانند چشم هايشان را از پاهايش بلند كند. شبيه به يك دمپايي شيشه اي كه در حال حاضر به سمت پايين حركت كرد، شلوارهاي شلوار و طولاني آن براي يك سيندرلا مدرن مناسب بود، يعني يك دختر روز تولد آماده باند فرودگاه با جهان در پاي خود.

ادامهـ مطلبـ | نظرات (0)
برچسب: ،

جوليا كامينگ، پخش كننده باس براي آفتابگردان، مدل سازي مذاكرات، فعال سازي، و ضبط جديد خود به خود گروه خود، Twentywo In Blue


زمان خوبي براي جوليا كامينگ است. بعدها باند مدل آفتابگردان سنت لوران، آلبوم دوم خود Twentytwo In Blue را منتشر مي كند، و در آن، صدايي مطمئن از يك زن را مي شنويد و گروهي به خود مي گيرند و صداي خود را پس از فقط چند بچه ابتدايي خود را چند سال پيش، مراسم انساني. (ما اجازه خواهيم داد كه براي خودت گوش كني و ذهنيت خود را تشكيل دهي، اما ما نمي توانيم كمال پاپ شكوه و تلخ و شيرين آهنگ Track-title را "Twentytwo" بدانيم).

در يك روز برفي در نيويورك، ما همه چيز را به سمت غارهاي غرب سواحل بالا رفتيم، جايي كه Cumming چند هفته با مادرش سقوط مي كند، در حالي كه او آپارتمان روستاي شرقي خود را اجاره مي كند - اين باند در لندن در صبح براي شروع تور انگليسي خود و براي يك فنجان قهوه و يك چت نشستم.

من نمي دانم كه آيا اين فقط به اين دليل است كه شما خيلي بلند و لاغر هستيد، اما زماني كه شما باس بازي مي كنيد، به نظر مي رسد كه شما طولاني ترين و بزرگترين باس را در تاريخ جهان بازي مي كنيد. آيا من ديوانه ام؟

نه من هر دو Rickenbacker و Fender Precision را بازي مي كنم - ريك مي تواند كمي جزيي باشد، اما Fender جديد است و آن را بسيار شماره گيري شده است. من بزرگ و باس هاي طولاني، سنگين ترين ها را دوست دارم، به دل تنگي بدنم. من آسيب عصبي در بازوي چپ من دارم. من 22 ساله هستم و از سال 17 يا 18 سالگي به طور دائم بازي كرده ام و با استفاده از باس و كوله پشتي و همه چيز از آن لذت بردم. و من به نوعي مخالف يك هيپوكوندريك هستم، من فكر مي كردم كه هيچ چيز اشتباه نيست، اما من در معاينه پزشكي مشغول به كار بودم و در مورد دستم احساس گرسنگي مي كردم و بعضي از آنها حسگرهايي را به من نشان مي دادند. شما مي دانيد وقتي چيزي را مي بينيد؟ مثل، در حال مرگ است؟ اين چيزي است كه وقتي شروع به حركت سنسورها كرد، اتفاق افتاد. بنابراين من بايد زمان كمتري را صرف كنم، اين كار را بكنم.

شما يك گروه نيويورك سيتي هستيد، اما شما در انگلستان ثبت نام مي كنيد؟

آره، اما ما در پايان ماه آوريل در نيويورك براي جشن بزرگ در سالن بويوري خواهيم بود. ما قصد داريم خوانندگان پشتيبان، مهمانان ويژه، كل معامله را بگذاريم. من به دبيرستان هنرهاي نمايشي در منهتن رفتم و دو نفر از دوستانم آنجا بودند، من هنوز هم نزديك هستم، و از آنها خواستم كه با من آواز بخوانند. واقعا هيجان انگيز است

من فكر نمي كنم اين فقط من باشد كه فكر مي كند ركورد جديد يك نوع علامت جديد آب بالا براي شما و گروه است. آيا اين فقط صداي شما بچه ها در حال رشد است يا بيشتر از آن؟

خيلي ممنونم. من فكر مي كنم اين بيشتر شبيه به . . پس از انجام خيلي سفر در پشت اولين ركورد ما و صرف زمان بسيار دور از خانه، آن نوع از نيروهاي شما را به حساب با كساني كه شما به عنوان يك هنرمند و آنچه شما واقعا مي خواهيد. من در دبيرستان كلاسيك تحصيل كردم و وقتي كه من 13 ساله بودم در يك گروه گروه موسيقي آكوستيك بودم، ما خودمان Supercute را نامگذاري كرديم و مثل يك گروه پاپ آكوستيك الهام بخش سيد بارت بوديم. من افتخار مي كنم بسياري از چيزهايي كه ما انجام داديم، اما من نيز در چيزهاي ديگر شوكه شده و ترسناك است. [خنده] ما آهنگي با نام "سالمونلا" داشتيم كه در مورد ما خريد لاك پشت هاي چيني را داشت. و ما واقعا خوش شانس بوديم، كيت ناش ما را يك بار در يك چيز ميكروفون باز ديد و ما را در يك تور اروپايي ديد. من براي يك روز به دبيرستان رفتم و سپس براي سفر به اروپا در يك اتوبوس دو طبقه. من به ياد داشته باشيد فكر مي كنم، آه نه، من چهارده، و اين جالب ترين چيزي است كه من تا به حال انجام شده است. خوشبختانه، اين درست نيست. چند سال بعد يك گروه پوشش پانك گري گلتري به نام "تري تينسل" داشتم - هميشه به چيزهايي فكر مي كردم - و بعد وقتي به آفتابگردان پيوستم، بهترين چيز اين بود كه نيك [كيبل، گيتار و آواز] و يعقوب [Faber، drums ] نوازندگان واقعا قوي بودند، و من فرصتي براي فرياد آوردم. من فكر مي كنم زماني كه به دستگاه هاي خود من منتهي مي شود، مي توانم از طرف يك نوع از خواننده و ترانه گراي جاني ميچل گريختم، كه خوب است و بخش بزرگي از من است، اما واقعا دوست داشتم كه در يك گروه بمانم، واي، من مي تونم فرياد بزنم، مي تونم بكشم، مي توانم "قوي" باشم. اما فكر مي كنم بخش هاي خاصي از خودم واقعا نشان داده نمي شود. و چيزي شبيه به "Twentytwo" بسيار درست است كه من به عنوان يك هنرمند هستم. من عصبي بودم كه بخشي از خودم را به باند من نشان مي دادم - خيلي زشت تر از آن است كه بدون زهره آسيب پذير باشم، اما هنگامي كه چراغ ها خاموش مي شوند، اگر آهنگ هاي شما جايي نيست كه لازم باشد، شما نمي خواهيد حرفه. من فكر مي كنم ما در اين ركورد خيلي نزديك تريم.

"Twentytwo" به نظر مي رسد بسيار شخصي و يا بسيار نزديك به استخوان است.

من فكر مي كنم نوع آهنگ مبارزه با استانداردهاي زيبايي كه بر زنان قرار مي گيرد. بخشي از بودن يك زن جوان، يا بودن در سرگرمي و يا بودن بلوند، اين است كه گاهي اوقات آسان مي شود فقط همه درهاي كه به نظر مي رسد براي شما باز است را ببينيد - اما شما نيز بايد درك كنيد كه آنها مي توانند در يك لحظه نزديك و هر بار كه كلاژن شما سريعا توليد نمي كند، همانطور كه قبل از آن، فرصتي كمتر و كمتر براي شما فراهم مي كند. در بعضي موارد، شما بايد شرايطي را بدست آوريد كه سن خاصي را فراتر از جايي كه احتمالا نمي توانيد يك كودك داشته باشيد وجود دارد. خطي در آهنگ "بيست و يكم / استفاده مي شود" اين به اين معني است كه شما اكنون دختر خود را بيست و دو ساله مي بينيد

ادامهـ مطلبـ | نظرات (0)
برچسب: ،

لباس عمده فروشي براي يك نگاه مرسوم، مد روز

به درستي گفته شده است كه لباس نشان دهنده شخصيت فرد است. زنان توجه ويژه اي به نحوه لباس پوشيدن خود دارند و به همين دليل براي برآورده ساختن تقاضاي خود، بازارها با لباس هاي عمده اي كه تبديل به انتخاب محبوب بسياري از زنان شده اند، سيل شده اند.

لباس هاي عمده فروشي در روند با تقريبا تمام زنان مد روز به دنبال روند مد است. اين لباس هاي مقرون به صرفه به زنان كمك مي كند تا آنها را در سبك خود و همچنين در قيمت هاي مناسب تغيير دهند. زنان مي خواهند خود را با لباس هاي جديد و مرسوم، با لباس هاي جديد، لباس هاي خود را بفروشند و به طرف احزاب بسپارند تا از جمعيت دور شوند. با لباس هاي زيبا ارائه شده توسط فروشگاه هاي آنلاين، زنان مي توانند كمد هاي عادي را با لباس هاي مختلف لباس و لباس هاي رسمي براي موارد متنوع داشته باشند.

لباس حزب عمده فروشي كه در فروشگاه آنلاين موجود است، به زنان انواع مختلفي از لباس هاي حزب، لباس هاي مجلسي، لباس هاي شب و بسياري ديگر مي دهد كه مي تواند آنها را در افزايش ظاهر خود و خلق و خوي آنها كمك كند. لباس هاي موجود در قيمت هاي عمده فروشي هستند و مي توان لباس هايي را كه طعم آنها را دوست داشت را انتخاب كنيد و مهمتر از همه آنها را زيبا و متفاوت از ديگران در مهماني مي بينيد. مادراني كه مايل به داشتن ظاهر زيبا بر روي عروسي دخترشان هستند، مي توانند مادر طراح لباس هاي عروس نيز باشند. بهترين چيز در مورد مادر لباس عروس اين است كه زنان مي توانند بهترين طرح ها را با توجه به سن و ساختار بدن خود داشته باشند. در رنگ هاي مختلف موجود است، اين لباس ها توسط بسياري از زنان مورد علاقه است.

لباس هاي حزب براي زنان در بسياري از سبك ها و مواد در دسترس است كه مي تواند زنان را به ظاهر زيبا تبديل كند. لباس هاي شبانه و لباس هاي رسمي نيز براي خانم ها وجود دارد كه مي توانند آنها را در شب عروسي رسمي با خانواده و دوستان خود بپوشند. اين لباس ها به شيوه اي زيبا طراحي شده اند كه مطمئنا باعث مي شود احساس يك ستاره را احساس كنيد. كاهش هاي مختلف و همچنين مواد با توجه به آخرين روند استفاده مي شود. براي داشتن يك نگاه شاهزاده خانم، زنان مي توانند لباس شب سفارشي براي نگاه مورد نظر خود داشته باشند. لباس هاي عمده فروشي، لباس هاي شبانه، لباس هاي عروسي، لباس هاي سنتي ماريو و لباس هاي ديگر بعضي از محصولات جديد هستند كه در طرح هاي جديد هستند و در فروشگاه هاي آنلاين در دسترس هستند تا از شخصيت هاي متنوع انتخاب شوند.

براي زنان كه در حال برنامه ريزي براي رفتن به شب هاي شلوغ هستند، انواع مناسب و مناسبي از لباس هاي مجلسي عمده فروشي وجود دارد كه مي تواند به عنوان يك بيانيه سبك براي ديگر زنان تعيين شود. لباس هايي كه زنان انتخاب مي كنند بايد متناسب با شكل بدن باشند. همراه با بهترين طرح در عمده فروشي لباس مجلسي، توليد كنندگان وجود دارد كه همچنين با لباس هاي شلوار جين را فراهم مي كند

لباس هاي حزبي كه در فروشگاه ها ارائه مي شوند نيز به خاطر كيفيت فوق العاده اي و شگفت آور آنها مشهور هستند. استفاده از طراحي مدرن در احزاب مي تواند توجه همه را جذب كند. زنان براي اين توجه طولاني دارند و به همين دليل اين لباس هاي عمده فروشي و لباس كوكتل طراحي شده اند كه به زنان توجه خاصي به طيف وسيعي از لباس هاي مد روز مي دهند.

ادامهـ مطلبـ | نظرات (0)
برچسب: ،

برخي از نكات پانسمان براي ايجاد يك تاريخ كامل

دختران اغلب در مورد آنچه كه در هنگام قدم زدن از آنها مي پوشند نگران هستند. وقتي اين استرس به راحتي پوشيد، به اين معني است كه او ممكن است به تاريخ آسيب برساند! برخي از پيشنهادات خوب براي كمك به شما در برخورد با رويدادهاي مختلف دوستي وجود دارد. اين كه آيا آن شام، فيلم و يا قهوه تاريخ است، شما مي توانيد قلب مرد روياي خود را قطعا برنده شويد!
لباس براي اولين بار: تاريخ اول با او اغلب هيجان انگيز ترين، بلكه يكي از آن است كه شما تصميم مي گيريد چه چيزي براي پوشيدن دشوار تر پيدا كنيد. هر دختر مي خواهد تصور زيبايي را براي مرد تاريخي اش براي اولين بار ترك كند. هدف ما اين است كه خلق و خوي جذاب زنانه خود را نشان بدهيم و در عين حال راحت باشيم. يك جفت پاشنه بلند با كيفيت بالا و يك لباس مد روز، هماهنگي كامل است. شما بايد ساده طراحي كنيد و بيش از 3 رنگ را انتخاب نكنيد. به علاوه يك كيف دستبند توري نرم و سياه و سفيد سبك و يك آرايش جذاب، شما خيلي شيرين نگاه كنيد.
لباس براي تاريخ فيلم: ما مي توانيم بگوييم كه ديدن فيلم يك مورد تاريخ كلاسيك است. اگرچه لازم نيست لباس تان را مانند شام در يك رستوران بزرگ بپوشانيد، بايد برخي از سبك هاي پانسمان را نيز در نظر بگيريد. شما مي توانيد برخي از طرح هاي گاه به گاه و مد روز را انتخاب كنيد كه مي تواند شما را شيك و راحت كند. بلوز ناز مناسب است. در اين زمان شما مي توانيد به جاي شلوار جين يك جفت شلوار پهن بزرگ بپوشيد. سپس سبك شما خيلي معمول نخواهد بود.
لباس براي تاريخ شام: شام خوب يكي از عاشقانه ترين تجربه دوستيابي است! شما مي توانيد صحبت كنيد و به طور جدي در رستوران بخنديد. بنابراين، شما نياز به يك نگاه خيره كننده به زمان شيرين كامل است. لباس خيره كننده و لباس عصر نيمه رسمي مي تواند يك انتخاب عالي باشد. بهتر است كه با طول لمس زانو بچرخيد. شما احساس راحتي مي كنيد و زيبا با چنين لباس زيبا خواهيد بود. چنين لباس اولين انتخاب است، زيرا شما بايد در چنين تاريخي، جامه هاي زنانه خود را برجسته كنيد.
لباس براي تاريخ ساحل: براي رفتن به يك پيك نيك يا BBQ، ساحل بهترين مكان براي رفتن در تابستان است. پارچه نرم و جاري يك نقطه فوق العاده براي برنامه ريزي لباس هاي ساحل است. پنبه هاي نازك و نازك، گزينه ايده آل هستند كه به شما كمك مي كنند كه در خورشيد باقي بمانيد. لباس Midi يا Maxi انتخاب خوبي است. هر آنچه را كه انتخاب ميكنيد، مطمئن شويد كه داراي الگوهاي رنگي و چندگانه است. علاوه بر اين، به ياد داشته باشيد كه لباس ها را با صندل هاي زيبا و كلاه برقي هماهنگ كنيد!

ادامهـ مطلبـ | نظرات (0)
برچسب: ،

4 لباس ارزان ارزان شما بايد برويد

اگر چه، شما بايد در طول شب عروسي خود بهترين باشيد، اين به اين معني نيست كه شما بايد هزاران دلار را در يك لباس مجلسي صرف كنيد. براي كمك به شما در اينجا برخي از بهترين لباس هاي Prom لباس ارزان است كه شما بايد براي:
يكپارچهسازي بافندگي
محبوب ترين تركيب سفيد و سياه است. طرف خوب با لباس، اين است كه نه تنها ارزان است، بلكه حفظ آن نيز آسان است. هنگام خريد اين لباس، بايد يكي از آن ها را كه مرسوم و بي نظير است خريداري كنيد.
براي نگاه كردن به بهترين در طول شب بزرگ شما بايد براي يكي كه داراي لبه بي كفايتي ساده، دامن flouncy، و كمر كشيده است. براي نتايج ايده آل شما بايد آن را با پاشنه هاي سياه و سفيد حدود 4 ".
رفته
چه كسي گفت شما بايد مانند هر كس ديگري در اتاق نگاه كنيد؟ اگر شما در بودجه تنگ كار مي كنيد، بايد يك لباس عروسي تمام عيار را انتخاب كنيد كه ارزان تر از لباس مجلسي است. براي يك ظاهر زيبا، بايد اطمينان حاصل كنيد كه لباس در رديف لباس مجلسي، لباس زنانه پوشيده شده است.
براي يك نگاه ايده آل در طول شب بزرگ بايد اطمينان حاصل كنيد كه يك كيف دستي تطبيق داريد. هنگامي كه به كفش مي آيد، شما بايد پمپ ها را بپوشانيد.
حباب
اگرچه، در دهه 1950 محبوب بود، اما هنوز يك لباس زيبا براي پوشيدن است؛ بنابراين، اگر شما مي توانيد آن را پيدا كنيد شما بايد در نظر خريد آن. اين لباس با يك شكل پفيف و طول كوتاه كوتاه ظاهر مي شود و بنابراين شما مي توانيد يك ظاهر كامل با چندين لوازم جانبي ايجاد كنيد. اگر ضعف هايي داريد كه مي خواهيد پنهان كنيد، اين لباس براي رفتن است.
با حجم زياد، ضعف هاي خود را دستكاري مي كند، بنابراين شما در طول شب بزرگ اطمينان داريد. براي يك نگاه كامل شما بايد آن را با كفش مناسب تطبيق دهيد. به عنوان مثال، اگر لباس قرمز رنگ باشد، بايد كفش قرمز پوشانيد.
بري
اين يكي ديگر از ارزان و آسان براي حفظ لباس است. طرف خوب اين است كه عليرغم ماهيت ساده آن شما مجبور نيستيد لباسهاي زيادي بپوشيد تا بتوانيد يك ظاهر كامل ايجاد كنيد. براي نتايج ايده آل شما بايد پمپ هاي پره اي پره ها را بپوشانيد. كمربند خود را برجسته كنيد بايد كمربند خود را بپوشانيد.
نتيجه
اين ها بعضي از لباس هاي پرطرفدار ارزان هستند كه بايد به آنها توجه كنيد. هنگام خريد لباس شما بايد به ياد داشته باشيد كه سايه هاي عميق تر لباس را گران تر مي كند؛ بنابراين، هميشه بايد براي افرادي كه رنگهاي عميق دارند استفاده كنيد.

ادامهـ مطلبـ | نظرات (0)
برچسب: ،

پيدا كردن بهترين لباس براي جمع آوري رسمي

ملاقات هاي رسمي مانند مراسم عروسي، اولين گروه، احزاب شركتي، مزايده هاي خيريه و ساير رويدادهاي اجتماعي معمولا مشكلات ايجاد مي كنند، مخصوصا زماني كه شما نوعي از افرادي نيستيد كه اغلب در آنها شركت مي كنيد. اين ممكن است به دليل لباس است كه شما بايد سعي كنيد آن را انتخاب كنيد به طوري كه شما به نظر مي رسد افسانه در چشم همه. در جمع آوري رسمي، شما نمي توانيد يك پيراهن ساده و دامن يا شلوار و تي شرت بپوشيد. شما بايد لباس هايي را انتخاب كنيد كه با رويداد مي رويد. اما انتخاب بهترين لباس كار ساده اي نيست. شما بايد چيزهاي زيادي را در نظر بگيريد تا لباس هايي را كه براي شما مناسب است، بيابيد.
راهنمايي هاي مختلف راهنمايي وجود دارد كه مي تواند اضطراب شما را در انتخاب لباس رسمي مناسب تر كند. به هر حال، شما لازم نيست به دنبال كارشناسان مد به پوشيدن بهترين لباس براي اين رويداد. شما مي توانيد از برخي قوانين عمومي پيروي كنيد بدون آنكه خودتان را تحسين كنيد.
بنابراين بهترين لباس براي پوشيدن در يك مراسم رسمي چيست؟ براي زنان، گزينه هاي زيادي براي بررسي وجود دارد. اين شامل لباس هاي كامل است كه از پارچه هاي خياطي مانند مخملي، ساتن و ابريشم تشكيل شده است. از آنجا كه اين گزينه هاي بي حد و حصر براي زنان، گاهي اوقات مي تواند كمي نسبت به افرادي كه فقط بايد بر روي يك لباس تاكسي و شلوار با پيراهن و كمان درون خود تمركز كنند كمي دشوار است. اما شما لازم نيست كه در مورد آن فكر كنيد، زيرا راه هايي براي انتخاب بهترين لباس وجود دارد.
اولا قبل از اتخاذ تصميم در مورد لباس پوشيدن، اطمينان حاصل كنيد كه نامه دعوت نامه را به دقت مطالعه كرده ايد و متوجه شده ايد كه لباس كليدي براي پوشاندن به اين مراسم چه كسي است. كد لباس معمولا در دعوت نامه ذكر شده است.
به طور سنتي و تا به امروز، مردان به طور معمول پوشيدن يا لباس خواب سفيد يا سياه و سفيد و يا شلوار و كراوات كه مناسب رنگ تخت است. براي زنان، لباس هاي مورد انتظار و محبوب ترين لباس ها، البته، لباس هاي رسمي، لباس هاي عروسي و لباس هاي نازك.
بعد، شما بايد به رسميت شناختن سبك لباس رسمي كه مي خواهيد پوشيد. اگر چه گزينه هاي بسياري وجود دارد كه به نظر مي رسد مرسوم، آنچه شما واقعا مي خواهيد به پوشيدن مسائل بيشتر. شما نميتوانيد فقط خودتان را در يك لباس مد روز قرار دهيد كه ممكن است به شما ناخوشايند و ناخوشايند شود. كشف آنچه شما مي خواهيد، و سعي كنيد پوشيدن هر يك از لباس هاي شما را در گزينه هاي خود را.
البته، در قضاوت خود، ممكن است برخي از لباس هايي كه شما فكر مي كنيد براي شما عالي نيست وجود دارد. سبك خود را به درستي انتخاب كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه لباس كه در حال خوردن هستيد، بدن شما را همانطور كه مي خواهيد تغيير مي دهد. شما همچنين مي توانيد دوستان نزديك خود را براي ارزيابي شما در حالي كه سعي مي كنيد از لباس خود دعوت كنيد. نظرات خود را بشنويد و به توصيه ها و ايده هاي آنها گوش دهيد.

ادامهـ مطلبـ | نظرات (0)
برچسب: ،

آخرین مطالب ارسالی

ملكه رانيا از اردن مي رود از هوديه به Haute در فارغ التحصيلي شاهزاده سلما
Gigi Hadid يك لحظه تولد سيندرلا با چشمهاي طلايي، پاهاي قاتل و كفش شيشه اي كامل
جوليا كامينگ، پخش كننده باس براي آفتابگردان، مدل سازي مذاكرات، فعال سازي، و ضبط جديد خود به خود گروه خود، Twentywo In Blue
لباس عمده فروشي براي يك نگاه مرسوم، مد روز
برخي از نكات پانسمان براي ايجاد يك تاريخ كامل
4 لباس ارزان ارزان شما بايد برويد
پيدا كردن بهترين لباس براي جمع آوري رسمي
Cheap Prom Dresses | Flower Girl Dresses | Cheap Wedding Shoes |Plus Size Ball Dresses |Prom Dresses Canada |Prom dresses cheap |